čajovna

<<<

Malinkatá čajovna, kolem které se točí nejrůznější lidé, kteří se všemožně i nemožně snaží vytvářet zde nejrůznější akce především s kulturní tématikou. Veškeré působení všech lidiček kolem tohoto kulturního podsvětí je naprosto dobrovolné. 

program

Snaha všech je směřována především k tvorbě akcí, které nemají masový charakter a jsou nejrůznějšího zaměření (koncerty, výstavy, besedy se zajímavými lidmi, divadelní vystoupení, přednášky, bubnovačky, atd...). Klub je místem pro setkávání nejrůznějších lidí.

festival Malý Svět

se každý rok objeví na jeden víkend v měsíci srpnu. Festival představuje směsici nejrůznějších žánrů a stylů se snahou podporovat uměleckou scénu regionu.

Veškerý případný zisk z této akce je použit na další kulturní projekty či na práci s mládeží. Všechny pořadatelské služby jsou plně dobrovolné.

vaše akce

Máte-li možnost a chuť uspořádat v našem klubu nějakou zajímavou kulturní akci budeme velmi rádi, když nás kontaktujete.

 

 

prostor (foto) 

Veřejné prostory čajovny se skládají ze dvou místností z přípravny a hlavní místnosti. Hlavní místnost se skládá s dřevěného vestavěného patra a malého pódia pro různá vystoupení. Vnitřní prostor je  pro 40-60 návštěvníků. Dále k čajovně patří dvorek se zahrádkou. Zahrádka také slouží jako venkovní pódium pro větší akce. Dvorek má kapacitu až 250 návštěvníků.

nabídka

v čajovně je velmi bohatá nabídka a to nejen čajů...

místo mapa

Klub je k nalezení ve Fryštáku nedaleko od města Zlína

kontak/info

na náš klub a další potřebné informace naleznete 

Budeme velmi rádi, když nás navštívíte... 

 

 

  kontakt     email     foto čajovny    čajová nabídka     ubytování

 na mapě:  Fryšták     čajovna

Čajovna-Múzický Klub, nám. Míru 386,  763 16 Fryštákotevřeno pá-so od 19:30 do "22:30"

 tel. 608 868 030, MuzickyKlub@seznam.cz, www.MuzickyKlub.zde.cz